Loteria Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021

Rejestracja Kodów Potwierdzających Dokonanie Samospisu.
22.04.2021 r. uruchomiona została rejestracja unikatowych Kodów Potwierdzających Dokonanie Samospisu i uprawniających do udziału w Loterii. Pamiętaj, im wcześniej zarejestrujesz zgłoszenie, tym więcej szans na wygraną. Nagrody w loterii to karty przedpłacone o wartości 500 zł, 1000 zł oraz samochody osobowe. Przez pierwsze dwa tygodnie trwania Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań wygenerowano ponad 800 tys. unikatowych kodów, które posłużą do udziału w Loterii.
W związku z sygnałami od respondentów odnośnie ponownego otrzymania 10-znakowych kodów do loterii NSP 2021 informujemy, że uruchomione zostało rozwiązanie pozwalające na podejrzenie przez respondenta już wygenerowanego przez siebie kodu do loterii lub jego wygenerowanie jeżeli nie zostało to wykonane za pierwszym razem w aplikacji do generowania kodów. W tym celu konieczne będzie ponowne zalogowanie się do aplikacji spisowej, przy czym nie będzie już dostępne wypełnianie danych spisowych, tylko na końcu możliwe będzie skorzystanie z aplikacji do generowania kodów.
Zastosowana metoda ponownego logowania w celu podejrzenia lub wygenerowania kodu musi być taka sama jak przy pierwszym wypełnianiu danych spisowych.
Link do zgłoszenia kodu https://loteria.spis.gov.pl/#formularz