Konkurs dla przedszkoli -Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

Mamy kolejny konkurs, tym razem skierowany do Przedszkolaków, bo liczy się każdy i przedszkolak w spisie też jest ważny! Konkurs dotyczy dzieci z placówek wychowania przedszkolnego zlokalizowanych na terenie województwa pomorskiego.
Co trzeba zrobić?
Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać nagranie/zdjęcie pracy dzieci w wieku przedszkolnym, zachęcające odbiorcę/widza/rodziców/dziadków do udziału w spisie powszechnym NSP 2021. Sposób realizacji jest dowolny, czyli może to być np. wiersz, piosenka, skecz, inscenizacja, film, teledysk itp.
Gdzie i do kiedy przesyłać prace?
Pliki należy przesłać wraz z odpowiednimi dokumentami do 6 czerwca na adres gdansk.stat@gmail.com.
Gdzie znajdę regulamin?
Przed przystąpieniem do konkursu prosimy o zapoznanie się z regulaminem, który jest dostępny tu: https://tiny.pl/rvhz1
Życzymy powodzenia i czekamy na Wasze zgłoszenia!

#liczysiękażdy #nsp2021 #konkurs #spis #nagrody #przedszkole #dziec