URZĄD GMINY W STEGNIE  

ul. Gdańska 34, 82 - 103 STEGNA, tel.: (55) 247 81 71 / 247 81 72, fax: (55) 247 83 95

Odkryj Gminę Stegna


  • Należy do jednych z najpiękniejszych i najbardziej interesujących gmin Mierzei Wiślanej. Otoczona wodami Wisły, Szkarpawy i Morza Bałtyckiego jest jakoby wyspą.
21 lutego
środa Kalendarz

Zakończenie kampanii "Rowerowy Maj 2022"

Wraz z zakończeniem roku szkolnego podsumowaliśmy kampanię „Rowerowy Maj” organizowanej przez Miasto Gdańsk, którą placówki z naszej gminy realizują już po raz trzeci. Najaktywniejsi uczniowie zostali nagrodzeni butelkami filtrującymi, najaktywniejsze klasy biletami do „Kina za rogiem”, a najaktywniejsza szkoła- Szkoła Podstawowa im. Na Bursztynowym Szlaku w Mikoszewie- bonem o wartości 2000 zł.

Rowerowy Maj to kampania promująca zdrowy tryb życia, która uczy dobrych i zdrowych nawyków poprzez aktywność fizyczną na rowerze, rolkach, hulajnogach… Jest nam niezmiernie miło, że nasi uczniowie utrzymują tę aktywność również po zakończeniu kampanii.

Część nagród zakupiono w ramach realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na 2022 r.

Ponadto serdecznie dziękujemy Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Stegnie, Lokalnej Organizacji Turystycznej „Jantarowe Wybrzeże” oraz Pani Ewie Suchewicz-pełnomocnikowi ds. rozwiązywania problemów alkoholowych za ufundowanie nagród .

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy wytrwałości i zachęcamy do aktywnego spędzania czasu!