Strona główna Urząd gminy Galeria Linki Kontakt

AktualnościMiędzygimnazjalny Multimedialny Konkurs Wiedzy


Dnia 26 maja 2015 roku w Gimnazjum im. Na Bursztynowym Szlaku w Mikoszewie miał miejsce II Międzygimnazjalny Multimedialny Konkurs Wiedzy Na Temat Krajów Anglo- i Niemieckojęzycznych. Współorganizatorem tego przedsięwzięcia jest Zespół Szkół w Stegnie.

Do konkursu stanęło 7 drużyn ze szkół : Ostaszewo, Tczew, Cedry Wielkie,  Sztutowo, Nowy Dwór Gdański, Stegna oraz Mikoszewo.

Dzielnie walczyli odpowiadając na pytania z zakresu wiedzy o kulturze, polityce, geografii, języka i historii. Sprawdzali się także w konkurencjach dodatkowych, np.: ”Noszenie żony”. W atmosferze zabawy zdobywali punkty dla swoich drużyn.

Zwycięska okazała się drużyna z Zespołu Szkół w Stegnie, drugie miejsce  szkoła z Nowego Dworu Gdańskiego, trzecia była szkoła z Tczewa.

 

Przy pomocy fundatorów nagród nikt nie wyszedł z pustymi rękoma. Za pomoc przy sponsorowaniu naszego przedsięwzięcia serdecznie dziękujemy Bankowi Spółdzielczemu w Stegnie, Przedsiębiorstwu Komunalnemu „Mierzeja” w Stegnie, Centralnemu Wodociągowi Żuławskiemu w Nowym Dworze Gdańskim, Wydawnictwu „Nowa Era”, Agencji Reklamowej „Alfa” z Elbląga oraz Cukierni „Sowa”.

środa, 27.05.2015 07:40


Strona: 12 3 4 »» 171