Strona główna Urząd gminy Galeria Linki Kontakt

Uroczyste zakończenie kursów w ramach projektu szkoleniowego „Nowe kompetencje - nowe szanse” Drukuj Stworz PDF

W dniu 06.11.2018 r. w Szkole Podstawowej im. Na Bursztynowym Szlaku w Mikoszewie odbyło się uroczyste wręczenie Certyfikatów i Dyplomów ukończenia kursów: języka angielskiego, języka niemieckiego oraz kursu komputerowego.

W uroczystości uczestniczył zastępca Wójta Gminy Stegna Pan Tomasz Gajewski, który osobiście wręczał Certyfikaty. Obecny był również Pan Hubert Pasierbski koordynator projektu oraz lektorzy prowadzący zajęcia.

Kursy trwały od października 2017 r. Uczestniczyło w nich ok. 90 mieszkańców Gminy Stegna. Przed przystąpieniem do egzaminów grupy przepracowały ok.100-120 godzin zajęć.

Uczestnicy bardzo pozytywnie wypowiadali się o zaletach udziału w kursach, ponieważ poza  nabytą, niezbywalną wiedzą i umiejętnościami, stworzyli w grupach przyjazny i życzliwy klimat współpracy. Wśród uczestników dało się zauważyć dumę, satysfakcję i oczekiwanie na kontynuację podobnych zajęć. Być może będzie to możliwe , gdyż po oficjalnej części uroczystości  rozpoczęły się zapisy na nowe kursy. Chętnych prosimy o zgłaszanie się na adres: [email protected]

 

Liczba wyświetleń: 141