Strona główna Urząd gminy Galeria Linki Kontakt

AktualnościFundusz Akumulator Społeczny


środa, 25.03.2015 07:52Pożegnanie zimy w Zespole Szkół w Tujsku


Dnia 20.03.2015 r. dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas I – III Szkoły Podstawowej w Tujsku radośnie pożegnały zimę. Powitanie wiosny odbyło się podczas konkursu piosenki pt. „Wiosenne nutki”, w którym I miejsce zdobyła grupa 3, 4 – latków, II miejsce grupa 6 - latków, III miejsce grupa 5 – latków (grupy przedszkolne), natomiast z klas I – III SP: I miejsce Kl. 2, II miejsce – Kl. 3 i III miejsce – Kl. 1.

Tego samego dnia rozstrzygnął się również konkurs na „Najoryginalniejszą Marzannę”. W związku z tym, że na konkurs wpłynęło bardzo dużo przepięknych Marzann, Jury postanowiło przyznać w każdej grupie/ klasie jednej osobie po I miejscu. Nagrodzeni zostali: Filip Kamiński, Weronika Zamorska, Katarzyna Ligęza, Marcel Zieliński, Klaudia Parol, Bartosz Garbowski. Wszystkie nagrodzone dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy
i nagrody książkowe. Dodatkowo Rada Rodziców ufundowała dla każdej grupy przedszkolnej i klasy po olbrzymim worku pysznych łakoci
J

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i ich rodzicom za wielkie zaangażowanie i pomysłowość w wykonaniu słomianych kukieł.

Na koniec wiosennego dnia wszystkie ekologiczne Marzanny spłonęły w ognisku pod czujnym okiem strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Tujsku – dziękujemy za pomoc Panu naczelnikowi Wiesławowi Matusak oraz strażakom Kamilowi Parol, Patrykowi Matusak oraz Rafałowi Wiśniewskiemu.

 

Mamy nadzieję, że w ten sposób definitywnie przepłoszona została zima i od tej pory będziemy cieszyć się już tylko ciepłem i promiennym słoneczkiem.

wtorek, 24.03.2015 07:19Zaszczytne wyniki uczniów z terenu Gminy Stegna


Uczniowie Gimnazjum im. "Na Bursztynowym Szlaku" w Mikoszewie uczestniczyli w konkursach wojewódzkich i powiatowych, osiągając tytuły laureata. Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy wytrwałości w zdobywaniu wiedzy oraz wielu sukcesów. Składamy również gratulacje nauczycielom, rodzicom i opiekunom.

poniedziałek, 23.03.2015 13:23


Strona: « Poprzednia12 3 4 5 »» 157