Strona główna Urząd gminy Galeria Linki Kontakt

Mistrzostwa powiatu Nowy Dwór Gdański w Indywidualnej Lekkiej Atletyce Drukuj Stworz PDF

W dn. 13.05.2017 na terenie obiektów sportowych szkoły w Drewnicy Gimnazjum Na Bursztynowym Szlaku było jak co roku organizatorem Mistrzostw powiatu Nowy Dwór Gd w Indywidualnej Lekkiej Atletyce.

Udział wzięły reprezentacje z Nowego Dworu, Ostaszewa, Kmiecina, Stegny , Tujska, Marzęcina i Mikoszewa.

Dekoracji uczniów z najwyższymi wynikami dokonała

Wójt Gminy Stegna Pani Ewa Dąbska.

Nasza reprezentacja wypadła bardzo dobrze otrzymując 4 miejsca z 5-ciu na finały wojewódzkie, które odbędą się 22.05. 2017 w Słupsku.

Kwalifikacje otrzymali:

Zuzanna Wojtachnia - pchnięcie kulą

Michał Słowiński – pchnięcie kulą

Bartosz Markiewicz – skok w dal

Kamil Brzeziński – 300m                                                                       

 

Miejsca na podium i medale naszych uczniów:

DZIEWCZĘTA                                                        CHŁOPCY

                                                                               100 m

I m. Martyna Rosikiewicz                                      I m Bartosz Markiewicz

II m Wiktoria Kowitz

 

                                                           300 m

                        -                                                          I m Kamil Brzeziński

 

                                                           600 m

II m Sylwia Kosk                                       II m Szymon Szwaczka

 

                                                           1000 m                                 

                        -                                                          III m Arkadiusz Kluczek

 

                                                            2000 m

                        -                                                          II m Michał Kruglicki

 

                                                           skok w dal              

I m Nikola Rychłowska                                                     I m Bartosz Markiewicz

II m Wiktoria Suszewska

                                                           pchniecie kulą

I m Zuzanna Wojtachnia                                                   I m Michał Słowiński

II m Nikola Witkowska                                                      III m Łukasz Maranowski

 

                                                           Sztafeta 4X100 m  

 

I m MIKOSZEWO                                                              I m MIKOSZEWO

Martyna Rosikiewicz                                                         Kamil Brzeziński

Wiktoria Suszewska                                                         Bartosz Markiewicz

Wiktoria Kowitz                                                               Łukasz Maranowski

Weronika Bando                                                             Kacper Jurkiewicz

 

                                                    Gratulacje

Autor treści: A. Watkowska

 





Liczba wyświetleń: 143