Strona główna Urząd gminy Galeria Linki Kontakt

Gmina Stegna otrzyma blisko 36 tys. zł na realizację projektu pn. „Kompleksowa modernizacja energetyczna budynków stanowiących własność Gminy Stegna służących świadczeniu opieki zdrowotnej”. Drukuj Stworz PDF

W piątek 4 października br. w Starostwie Powiatowym w Nowym Dworze Gdańskim członek Zarządu Województwa Pomorskiego Józef Sarnowski wręczył władzom pomorskich gmin i powiatów informacje o zwiększeniu dofinansowania unijnego na realizacje projektów na łączną kwotę blisko

204 tys. zł. Środki te pochodzą z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020. Wręczenie aneksów i symbolicznych czeków odbyło się w Starostwie Powiatowym w Nowym Dworze Gdańskim. Aneksy, które zwiększyły środki na realizację inwestycji dotyczą projektów:

 

I. Ponad 59 tys. zł trafi do Powiatu Nowodworskiego, który jest partnerem w projekcie Gminy Nowy Dwór Gdański pt. „Budowa węzła integracyjnego Nowy Dwór Gdański wraz z trasami dojazdowymi”

 

II. Powiat Nowodworski na projekt pn. „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Nowym Dworze Gdańskim” otrzymał niemal 108,5 tys. zł. Przedmiotem projektu jest termomodernizacja obiektów szkolnych w Nowym Dworze Gdańskim tj. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im.

Ireny Sendlerowej, Warsztaty szkolne ZS Nr 2, Zespół Szkół Nr 2.

 

III. Gmina Stegna otrzyma blisko 36 tys. zł na realizację projektu pn.

„Kompleksowa modernizacja energetyczna budynków stanowiących własność Gminy Stegna służących świadczeniu opieki zdrowotnej”.

Liczba wyświetleń: 197