Strona główna Urząd gminy Galeria Linki Kontakt

REALIZACJA FUNDUSZU SOŁECKIEGO I GPPIRPA Drukuj Stworz PDF

W ramach środków funduszu sołeckiego Sołectwa Chełmek-Osada oraz środków pochodzących z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na placu rekreacyjno-sportowym w miejscwości Chełmek-Osada zamontowano nowe urządzenia siłowni zewnętrznej.

 

Ze środków pochodzących z funduszu sołeckiego Sołectwa Dworek-Niedźwiedzica zakupiono i zamontowano na placu rekreacyjno-sportowym w Dworku dwie nowe ławki.

 

W miejscowości Niedźwiedziówka zamontowano hybrydową lampę solarną, którą zakupiono z funduszu sołeckiego Sołectwa Dworek-Niedźwiedzica.

 

W ramach środków funduszu sołeckiego Sołectwa Świerznica w miejscowości Świerznica zamontowano dwie lampy solarne.

 

Na placu zabaw w miejscowści Bronowo zamontowano karuzelę zakupioną ze środków pochodzących z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

 

Na placu zabaw w miejscowości Przemysław zamontowano nowo zakupione lampy solarne (2 szt.) – przedsięwzięcie zrealizowano ze środków funduszu sołeckiego Sołectwa Przemysław.

 

Na placu zabaw w miejscowości Junoszyno zamontowano nowe urządzenia: huśtawkę podwójną oraz pomost rurowy. Urządzenia zakupione ze środków funduszu sołeckiego Sołectwa Junoszyno oraz Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

 

 
 

Liczba wyświetleń: 303