Strona główna Urząd gminy Galeria Linki Kontakt

Sukces uczniów Szkoły Podstawowej im. Na Bursztynowym Szlaku w Mikoszewie w Finałach VI Powiatowych Konkursów z chemii i fizyki. Drukuj Stworz PDF


28 lutego 2019 roku w Zespole Szkół nr 1 w Nowym Dworze Gdańskim odbyła się szósta edycja Powiatowych Konkursów „Chemia w zadaniach” i „Fizyka w zadaniach”. Konkursy były skierowane do uczniów oddziałów gimnazjalnych i szkół podstawowych powiatu nowodworskiego. Pierwsze etapy konkursów zostały przeprowadzone w szkole, a na szczeblu powiatowym naszą szkołę reprezentowało troje uczniów w dwóch konkursach: Kacper Luty (kl. III a), Julia Hrycyna (kl. III b) i Natalia Malicka (kl. 8). VI Powiatowe Konkursy „Chemia w zadaniach” i „Fizyka w zadaniach” zostały objęte honorowym patronatem Starosty Nowodworskiego, który ufundował nagrody dla zwycięzców oraz miłe upominki dla wszystkich uczestników.
Miło nam poinformować, że w konkursie fizycznym I miejsce zdobył Kacper Luty, a II miejsce – Julia Hrycyna. W konkursie chemicznym II miejsce zajęła Julia Hrycyna, a III miejsce – Kacper Luty. Na IV miejscu znalazła się także uczennica Natalia Malicka ze wspaniałym wynikiem 73%.
Uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

K. Rutkowska

Liczba wyświetleń: 109